Aksident ne Povelce, Fier-Bie nga motori dergohet ne spital

Aksident ne Povelce, Fier-Bie nga motori dergohet ne spital

1418
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur pasditen e sotme ne fshatin Povelce ne Fier. Nje person identiteti i cili ende nuk eshte bere i ditur nga policis ka rene nga mjeti duke pesuar demtime ne trup.
Ne vendngjarje ka mberritur menjehere ambulanca e cila e ka transportuar menjehere drejt spitalit Rajonal te Fierit ku ndodhet nen kujdesin e mjekeve.

Policia rrugore dhe grupi hetimor po hetojne shkaqet e aksidentit ne fjale.

S'KA KOMENTE