Ballina Autorët Postime nga 4rxoqb

4rxoqb

4rxoqb
2432 POSTIME 0 KOMENTET

I nxehtë pervelues në Athinë! Termometri shënon 100 gradë celcius

Athina po përballet me temperatura të larta e ekstreme. Mediat greke shkruajnë se kamerat termike kanë regjistruar temperatura, që as mund të mendoheshin. Kamera ka...

Fusha e mbetjeve urbane të Vlorës, zona ‘pushtohet’ nga tymi toksik

Temperaturat e larta kanë rindezur dhe zjarret tek fusha e mbetjeve urbane të qytetit të Vlorës. Rreth orës 15: 00 të ditës së sotme në...

Olsi Rama paraqitet sërish në SPAK

Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama, është paraqitur këtë të premte për herë të dytë në Prokurorinë e Posaçme SPAK. Në një prononcim të...

Fredi Belerit i jepet leje, shkon për betim në Strasburg

Fredi Beleri do të betohet si eurodeputet.Burime nga drejtoria e burgjeve ,konfirmuan se është miratuar leja që ai të udhëtojë e të bëjë...

Fier/Ndjekje penale per prinderit qe abuzonin seksualisht me të birin 2-vjeçar...

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshem, Fier, në bashkëpunim me policinë gjyqësore bënë të mundur dokumentimin ligjor lidhur me...

Arrestohet shqiptari në Itali,i kapen 979 pako me drogë në dhomën...

Efektivët e Policisë së Qarkut III në Romë, pas një aktiviteti intensiv hetimor, kanë kryer kontroll në via Publio Elio në shtëpinë e një...

Greqi-Fshehën 9 kg heroinë në një fuçi, arrestohen dy shqiptarët 

Arrestohen dy shqiptarë në Selanik të Greqisë. Mësohet se një 36-vjeçar dhe motra e partneres së tij 24 vjeç, posedonin, ruanin dhe trafikonin sasi...

Sherri me thika në lokal, 24 vjeçari vdes në spital, plagoset...

Një viktimë dhe 2 të plagosur është bilanci i përplasjes së ndodhur dje (11 korrik 2024) në një lokal në fshatin Breg-Lumë në Kukës. Policia...

Rregjistrohen 14 vatra zjarri ne vend ne 24 oret e fundit

Sipas të dhënave nga Qendra Kombëtare Operacionale e Emergjencave Civile, gjatë 24 orëve të fundit  janë raportuar 14 vatra zjarri, nga të cilat janë...

Tërmet me magnitudë 4,1 në Greqi

Një tërmet me magnitudë 4.1 Rihter është regjistruar në orët e para të mëngjesit në Greqi. Sipas Qendrës Sizmiologjike Europiane, epiqendra e tërmetit ishte pranë...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS