Ballina Shqiperia ime Fier-Vetvritet me arme gjahu 64 vjecari

Fier-Vetvritet me arme gjahu 64 vjecari

Patos/Informacion paraprak

Më datë 20.05.2024, rreth orës 16:45, në fshatin Dukas, Patos, dyshohet se shtetasi L. V., rreth 64 vjeç, është vetëvrarë, në oborrin e banesës së tij, me armë gjahu të cilën e kishte me leje.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.