Ballina Shqiperia ime Makina del nga rruga dhe perplaset me trafik ndaresen, nje vajze ne...

Makina del nga rruga dhe perplaset me trafik ndaresen, nje vajze ne gjendje te rende

Nje aksident i rende ka ndodhur mbremjen e djeshme ne aksin Kuç- Qeparo . Nje automjet nga dale nga rruga dhe per pasoje eshte perplasur me trafikndaresen . Nje vajze eshte cuar ne gjendje te rende ne spital .Aksidenti ka ndodhur mbremjen e djeshme rreth ores 23:45 minuta . Shkak mendoher shpejtesia e mjetit dhe lageshtira ne rruge