Vidhet nje shume parash ne nje banese ne Divjake

Vidhet nje shume parash ne nje banese ne Divjake

408
SHPËRNDAJE

U referuan materialet në Prokurori pasi në Divjakë, në banesën e shtetasit L. Sh., 50 vjeç, dyshohet nga dritarja e cila ka qënë e hapur, kanë marrë një shumë lekësh. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE