Greqi-Humb jeten ne aksident ,36-vjeçari shqiptar

Greqi-Humb jeten ne aksident ,36-vjeçari shqiptar

478
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik.

Mediat greke shkruajnë se 36-vjeçari ka qenë duke drejtuar motoçikletën, por ka humbur kontrollin, për arsye të paditura dhe është përmbysur në rrugë. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Kalamata-Areopolis, ndërsa mësohet se shqiptari ishte nisur drejt Agios Nikolaos.

Autoritetet greke janë duke punuar për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE