Sherr me sende te forta , ndërron jetë nje person

Sherr me sende te forta , ndërron jetë nje person

507
SHPËRNDAJE

Një sherr mes disa personave është raportuar ditën e sotme në Vlorë. Raportohet per  një viktimë.Dy grupe në Vlorë janë përplasur fizikisht ditën e sotme në Vlorë. Personat e përfshinë në konflikt janë zënë me grushte me njëri-tjetrin.Si pasojë e konfliktit një person është rrëzuar dhe ka përplasur kokën në bordurë, e për pasojë ka humbur jetën.Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur detaje.

S'KA KOMENTE