Një tjetër person rrezikon të mbytet në Tale, shpëtohet nga pushuesit

Një tjetër person rrezikon të mbytet në Tale, shpëtohet nga pushuesit

59
SHPËRNDAJE

Një person rrezikon të mbytet në Tale.

Kanë qenë pushuesit, vrojtues dhe punonjës të lokaleve që e kanë nxjerrë nga deti dhe i kanë dhënë ndihmën e parë.

Ambulanca ka mbërritur menjëherë dhe është nisur drejt spitalit rajonal.

S'KA KOMENTE