Ballina Shqiperia ime Shoferi 23-vjeçar përplas për vdekje këmbësorin teksa kalonte rrugen

Shoferi 23-vjeçar përplas për vdekje këmbësorin teksa kalonte rrugen

Informacion paraprak

Më datë 19.11.2023, rreth orës 18:15, në Nikël, shtetasi E. K., 23 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Audi”, ka aksidentuar shtetasin S. S., 77 vjeç, banues në Nikël, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.