Qëllohet me plumb në kokë, humb jetën 27-vjeçari shqiptar në Itali

Qëllohet me plumb në kokë, humb jetën 27-vjeçari shqiptar në Itali

1006
SHPËRNDAJE

Vritet me armë zjarri në Itali një 27-vjeçari shqiptar Kastriot Ismailaj. Sipas mediave italiane i riu ka ndërruar jetë në spital, pasi nuk u bëri ballë plagëve të marra.

Ismailaj thuhet se kishte marrë një plumb në kokë, duke vështirësuar edhe mjekët për të ndërhyrë në kohë.

Ndërkohë, hetimet vijojnë për të zbardhur se çfarë ka ndodhur dhe kush është autori.

S'KA KOMENTE