Ballina Bota Të shtëna me armë në një lokal nate në Greqi, një viktimë...

Të shtëna me armë në një lokal nate në Greqi, një viktimë dhe një i plagosur

Të shtëna me armë janë raportuar këtë të diel në Greqi. Ngjarja ka ndodhur jashtë në një lokal nate në Marousi. Si pasojë e të shtënave me armë një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.

Sipas informacioneve, fillimisht ka ndodhur një sherr mes të paktën dy personave jashtë një klubi nate. Dhe më pas ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Policia ndodhet në zonë dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.