Plas keq në Kuvend/ Deputetët përplasen për Ahmetajn, Braçe-Bardhit: Mos na ca...

Plas keq në Kuvend/ Deputetët përplasen për Ahmetajn, Braçe-Bardhit: Mos na ca tra*in

179
SHPËRNDAJE

Debate të ashpra në seancën e sotme të Kuvendit, ku kryefjalë e diskutimit është çështja ‘Ahmetaj’, pas kërkesës së SPAK për arrestimin e ish-zëvendëskryeministrit Arben Ahmetaj. 

Teksa në foltoren e Kuvendit, Bardhi lëshonte akuza ndaj ndaj Ermonela Felajt, me gjuhë të ashpër, të tillë linjë ka mbajtur dhe socialisti Erion Braçe.Ky i fundit ka lëshuar gjuhë të rëndë në drejtim të Bardhit, ndërsa dëgjohet teksa thoshte se;
“Mos na ca trapin”.

S'KA KOMENTE