E peson 43 vjecari ne Mallakaster pas kercenimit te nje shtetasi ne...

E peson 43 vjecari ne Mallakaster pas kercenimit te nje shtetasi ne telefon

3430
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Mallakastër referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin Xh. A., 43 vjeç, banues në Ballsh, pasi dyshohet se ka kërcënuar nëpërmjet telefonit, një shtetase tjetër.
Materialet i kaluan prokurorise pee hwtime te metejshme

S'KA KOMENTE