Përmbyset makina në autostradën Vlorë-Fier, dy të plagosur

Përmbyset makina në autostradën Vlorë-Fier, dy të plagosur

730
SHPËRNDAJE

Një aksident automobilistik është regjistruar pasditen e së martës në autostradën Vlorë-Fier.

Gazetari i ABC News, Elton Nika raporton se një automjet është përmbysur, teksa janë plagosur dy të rinj që ndodheshin në të.

Ata janë nxjerrë me vështirësi nga automjeti dhe u dërguan në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

S'KA KOMENTE