Makina përplaset me pemën dhe përmbyset, plagoset shoferi

Makina përplaset me pemën dhe përmbyset, plagoset shoferi

373
SHPËRNDAJE

Një aksident është shënuar sot në mesditë në zonën e Nartës në Vlorë.

Mesohet se një automjet tip “Opel” ka humbur kontrollin duke u përplasur me pemën. Pas përplasjes mjetit është kthyer përmbys.

Mësohet se drejtuesi i mjetit është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

S'KA KOMENTE