Identifikohen emrat e 5 shqiptareve qe humben jeten ne aksident ne Greqi

Identifikohen emrat e 5 shqiptareve qe humben jeten ne aksident ne Greqi

3354
SHPËRNDAJE

Zbardhen emrat e viktimave të aksidentit të djeshëm në Greqi ku humbën jetën pesë persona me origjinë shqiptare.

Sipas mediave bëhet fjalë: për shoferin, Besim Muçaj 55 vjeç, Ilir Daci 50-vjeç, Ergin Peposhi, 19 vjeç, Ardit Peposhi, 16-vjeç dhe Gazment Brahaj, 47-vjeç.

S'KA KOMENTE