E godet dashi , ndërron jetë 64-vjeçarja në Fier

E godet dashi , ndërron jetë 64-vjeçarja në Fier

5491
SHPËRNDAJE

Një grua ka ndërruar jetë në Fier pasi është goditur nga dashi. 

Sipas informacioneve zyrtare, në datë 11.01.2023, rreth orës 15:30, në fshatin Lalar, ka ndërruar jetë shtetasja F. V., 64 vjeçe, e cila është goditur nga një bagëti e imët (dash). 

Mësohet se gruaja ka qenë duke kullotur tufën e dhenve, kur ka ndodhur dhe incidenti i pazakontë fatal që i ka marrë jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

S'KA KOMENTE