Gjermani-Goditet me thikë 45-vjeçari shqiptar

Gjermani-Goditet me thikë 45-vjeçari shqiptar

274
SHPËRNDAJE

Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një sherri të ndodhur në një lokal në Gjermani.

Bëhet me dije se i plagosur ka mbetur edhe një shqiptar. Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar në përplasjen mes tyre.

45-vjeçari ka marrë plagë në bark, ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Sakaq dy persona janë arrestuar, ndërsa theksohet se janë sekuestruar kamerat e sigurisë dhe pritet zbardhja e plotë e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE