FIER-Pas 2 ore kerkimesh gjendet trupi i pa jete i 21 vjecarit...

FIER-Pas 2 ore kerkimesh gjendet trupi i pa jete i 21 vjecarit te mbytur

1768
SHPËRNDAJE

Fier

Pas kërkimeve të pandërprera përrreth 2 orë nga shërbimet e Policisë Fier, u bë e mundur gjetja dhe nxjerja nga uji i trupit të pajetë të shtetasit H. S., 21 vjeç, i cili duke peshkuar në një kanal në Pojan, ra aksidentalisht dhe u mbyt në kanal.

S'KA KOMENTE