E rëndë në Greqi, i moshuari qëllon me armë tre të mitur

E rëndë në Greqi, i moshuari qëllon me armë tre të mitur

1494
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Greqi, ku një i moshuar ka qëlluar me armë në drejtim të tre të miturve, dy 17 vjeç dhe një 15 vjeç.

Mediat greke bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Halkidiki, ndërsa një prej fëmijëve ka përfunduar në spital. Sipas dëshmive të banorëve, autori 70-vjeçar thuhet se vuan nga probleme psikologjike.

Pas ngjarjes, ky i fundit është vënë në pranga.

S'KA KOMENTE