Ç’po ndodh me Euron, Dollarin dhe Lekun? Ja kursi zyrtar i këmbimit...

Ç’po ndodh me Euron, Dollarin dhe Lekun? Ja kursi zyrtar i këmbimit valutor

391
SHPËRNDAJE

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, 8 gusht 2023, sipas Bankës së Shqipërisë:

Ç’po ndodh me Euron, Dollarin dhe Lekun? Ja kursi zyrtar i

S'KA KOMENTE