Po shkonte në një vendngjarje, aksidentohet efektivi i policisë

Po shkonte në një vendngjarje, aksidentohet efektivi i policisë

511
SHPËRNDAJE

Një aksident ka ndodhur në aksin Tiranë- Elbasan në tunelin e  Kërrabës, ku ka mbetur i plagosur një efektiv policie.

Meaohet se efektivi ishte duke shkuar në një tjetër aksident, kur është aksidentuar vetë.

Efektivi është dërguar menjëherë drejtë Traumës dhe mësohet se gjendja e tij është e rëndë.

S'KA KOMENTE