Aksident ne Fier-Vlore, 60 vjecari perplaset per vdekje nga nje makine

Aksident ne Fier-Vlore, 60 vjecari perplaset per vdekje nga nje makine

602
SHPËRNDAJE

Informacion paraprak

Sot, rreth orës 15:50, në autostradën “Fier-Vlorë”, në afërsi të fshatit Novosel, shtetasja K. Gj., 44 vjeçe, duke drejtuar automjetin tip “Ford”, ka aksidentuar një shtetas mashkull, ende të paidentifikuar, rreth 60 vjeç, këmbësor, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra ka humbur jetën në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin.

S'KA KOMENTE