Aksident i trefishtë në mbikalimin e Novoselës

Aksident i trefishtë në mbikalimin e Novoselës

789
SHPËRNDAJE

Një aksident automobilistik është regjistruar mbrëmjen e së enjtes në mbikalimin e Novoselës në Vlorë.

Meesohet se janë përplasur 3 automjete, teska qarkullimi në autostradën Novoselë-Vlorë është bllokuar për 30 minuta.

Mësohet se një automjeti i ka plasur goma dhe për pasojë, është përplasur me dy mjete të tjera.Nga aksidenti ka vetëm dëme materiale.

S'KA KOMENTE