Mbledhja e qeverisë në Tepelenë, Rama: Prag sezoni reformimesh dhe vetëreformimi

Mbledhja e qeverisë në Tepelenë, Rama: Prag sezoni reformimesh dhe vetëreformimi

21
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur në Tepelenë kabinetin e qeverisë.

Mbledhje e cila do të zhvillohet në dy ditë do të jetë me dyer të mbyllura. Ndërkohë në një postim të bërë në Facebook, kreu i qeverisë ka publikuar disa foto nga mbledhja teksa shkruan:

“Reflektime dhe qarkullim mendimesh e idesh në prag të një sezoni të ri reformimesh dhe vetëreformimi *Tepelenë, çaste nga mbledhja e zgjeruar e qeverisë që do të zgjasë dy ditë #VetëmPërpara”.

S'KA KOMENTE