Vrau shokun e tij në Greqi, vetëdorëzohet në polici shqiptari

Vrau shokun e tij në Greqi, vetëdorëzohet në polici shqiptari

297
SHPËRNDAJE

Është vetëdorëzuar në policisë greke mesditën e kësaj të premte shqiptari që vrau një ditë më parë bashkëkombasin e tij.

Mediat vendase shkruajnë se autori shqiptar 45-vjeç, baba i tre fëmijëve , i cili është vetëdorëzuar i shoqëruar nga avokati i tij.Sipas informacioneve, 45-vjeçari pretendon se ishte shok me viktimën dhe se mes tyre kishte pasur një sherr.Shkak i përleshjes dyshohet se kanë qenë çështjet financiare që kanë të bëjnë me viktimën dhe autorin

S'KA KOMENTE