Sekuestrohen mbi 10 kg drogë në Athinë, në pranga dy shqiptarë. 

Sekuestrohen mbi 10 kg drogë në Athinë, në pranga dy shqiptarë. 

1759
SHPËRNDAJE

Mbi 10 kg heroinë janë sekuestruar gjatë një operacioni të policisë greke në Athinë.

Policia ka arrestuar dy shtetas shqiptarë 29 dhe 34 vjeç dhe ka sekuestruar 10 kg 879 gram heroinë, të ndarë në 21 pako. 

foto galeri

S'KA KOMENTE