Inceneratori i Fierit/ SPAK kërkon 10 vite burg për ish-ministrin Lefter Koka,...

Inceneratori i Fierit/ SPAK kërkon 10 vite burg për ish-ministrin Lefter Koka, 7 për Bllakon

180
SHPËRNDAJE

Prokuroria e Posaçme ka dhënë pretencën duke kërkuar 10 vite burg për ish-ministri e Mjedisit, Lefter Koka në lidhje me incenetrotin e Fierit. Po ashtu, për ish-sekretarin e Ministrisë së Mjedisit, Alqi Bllako, është kërkuar dhe 7 vite burg.

S'KA KOMENTE