Identifikohet shqiptari i vrare në Greqi

Identifikohet shqiptari i vrare në Greqi

428
SHPËRNDAJE

Ky që shihni në foto është 51-vjeçari shqiptar që u gjet i vrarë me një plumb në kokë në oborrin e banesës së tij, në Salaminë, në Greqi.

Bëhet fjalë për 51-vjeçarin Aleksandër Zaka, nga Lushnja. Zaka u gjet pajetë nga i afërmi i tij, me inicialet F.P.

Bëhet me dije se 51-vjeçari rezultonte pa precedentë penalë dhe se kishte rreth 15 vite pa ardhur në Shqipëri.

S'KA KOMENTE