Gjendet i pa jete një 65-vjeçar në ambientet e spitalit

Gjendet i pa jete një 65-vjeçar në ambientet e spitalit

333
SHPËRNDAJE

Një 65-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm pranë garazheve në territorin e spitalit të Lushnjës.Sybi Haruni i moshës 65-vjeçare, u gjet nga punojësit e spitalit, të cilët njoftuan menjëherë organet e policisë.

I divorcuar dhe me 1 fëmijë, i ndjeri prej kohësh jetonte si i pastrehë.Hetimet nga policia shkencore dhe autopsia pritet të nxjerrin shkaqet e vdekjes.

S'KA KOMENTE