E rende ne Fier, nje 30 vjecar hidhet nga pallati dhe gjen...

E rende ne Fier, nje 30 vjecar hidhet nga pallati dhe gjen vdekjen

6513
SHPËRNDAJE

Nje ngjarje e rende ka ndodhur pak minuta me pare ne Fier ne lagjen 29 nentori, Nje i ri 30 vjecar me inicialet I.B eshte hedhur nga pallati dhe ka gjetur vdekjen.Policia eshte ne vendgjarje e po punon per zbardhjen e rrethanave të kesaj ngjarje te rende.

S'KA KOMENTE