Spitali Memorial ne Fier ne ndihme te turisteve polak

Spitali Memorial ne Fier ne ndihme te turisteve polak

617
SHPËRNDAJE

“Shendetesia ne Gadishmeri “shkruan ne nje postim Ministria e Shendetesise Orgerta Manastirliu per ngjarjen e mbremshme qe kaluan te rinjte polak .

Mirënjohje ekipeve mjekësore të Urgjencës së Spitalit Vlorë dhe Spitalit Memorial Fier per ofrimin e ndihmës mjekësore në kohë rekord, për turistët polakë, të cilët sot kanë dalë nga të dy spitalet në gjendje të mirë shëndetësore.

S'KA KOMENTE