E moshuara bie nga kati i 7 i pallatit, humb jetën në...

E moshuara bie nga kati i 7 i pallatit, humb jetën në vend

351
SHPËRNDAJE

Një e moshuar ka humbur jetën sot në kryeqytet pasi ka rënë nga kati i shtatë i pallatit.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”, ku dyshohet se ka rënë nga kati i 7-të i pallatit ku banonte shtetasja N. B., 87 vjeçe, dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE