Italiani vret me thikë nënën dhe më pas vetëvritet

Italiani vret me thikë nënën dhe më pas vetëvritet

132
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 50 vjeçar ka vrarë me thikë nënën e tij dhe më pas veten.

Mediat vendase shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Milano mëngjesin e kësaj të mërkurë në apartamentin ku jetonte nëna e tij.Ka qenë vetë 50 vjeçari që ka njoftuar policinë që ka vrarë një person dhe më pas ka kryer vetëvrasje duke u hedhur nga një lartësi.

S'KA KOMENTE