Aksident ne aksin rrugor “ Kthesa e Plykut- Fier

Aksident ne aksin rrugor “ Kthesa e Plykut- Fier

2138
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur ne aksin rrugor “ Kthesa e Plykut- Fier” ku dy automjete jane perplasur me njera- tjetren. Nga perplasja e automjeteve tip “ Golf” dhe “ Toyota” , ka patur dy te lenduar te cilet jane derguar menjehere drejt spitalit Rajonal te Fierit ku ndodhen nen kujdesin e mjekeve . Ne vendngjarje ndodhet policia dhe grupi hetimor te cilet po kryejne veprimet procedurale per te percaktuar shkaqet e aksidentit.

S'KA KOMENTE