U vra nga burri ne SHBA,kjo është 48-vjeçarja shqiptare. 

U vra nga burri ne SHBA,kjo është 48-vjeçarja shqiptare. 

524
SHPËRNDAJE

Arjan Gllafce u ekzekutua me armë ditën e sotme nga bashkëshorti i saj Arben Gllafce në SHBA. Çifti Gllafce la pas dy fëmijë, një 24 vjeç dhe një të mitur autik.

 640 0 1687376566x332468704 664125802384139 5194237089302600546 N 178

Trupat e dy shqiptarëve u gjetën nga një banor i zonës Huntertown.

Familjarët e çiftit Gllafce kërkojnë ndihmë për fëmijët e mbetur jetim. Ata kanë hapur një llogari në ‘gofound me’, për t’i ndihmuar, pasi djali 24-vjeçar do duhet të kujdeset për vëllain e tij të mitur autik.

S'KA KOMENTE