Mesazhi i Monika Kryemadhit për Ilir Metën

Mesazhi i Monika Kryemadhit për Ilir Metën

58
SHPËRNDAJE

Pas përplasjeve politike mes Monika Kryemadhit dhe Ilir Metës, ata janë përballur sot në Komitetin Drejtues të PL.

Kryemadhi mbante veshur një bluzë ku shkruhej mesazhi “Here I Am”.

Në momentin kur Ilir Meta hyrë në sallë, u përball me këtë mesazh të Kryemadhit. Ndërsa reagimi i parë ishte duke thënë se “paskemi mysafirë”.

Kryemadhi iu përgjigj: Jemi në shtëpinë tonë, nuk jemi mysafirë.

FOTOLAJM/ “Here I Am”, mesazhi i Monika Kryemadhit për Ilir

S'KA KOMENTE