Aksident ne Fier-Seman, perfshihen 3 mjete ,njera perfundon ne kanal

Aksident ne Fier-Seman, perfshihen 3 mjete ,njera perfundon ne kanal

1194
SHPËRNDAJE

Nje aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e kesaj te premte ne aksin rrugor Fier -Seman ne vendin e quajtur Ferm-Clirimi .

Mesohet se ne kete aksident jane perfshire 3 automjete dhe njera prej tyre ka perfunduar ne kanal .Nga ky aksident kane mbetur te plagosur 4 persona midis tyre dy femije
Aksidenti ka shkaktuar edhe trafik ne te dy anet e rruges .Ne vend ngjarje policia nga po kryen procedurat per zbardhjen e shakqeve te ketij aksidenti

S'KA KOMENTE