Aksident ne Fier, perplasen dy makina

Aksident ne Fier, perplasen dy makina

1221
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur para pak minutash ne lagjen” Liri “, Fier prane shtepise se te moshuarve. Nga perplasja w dy mjeteve fatmiresisht nuk ka pasur viktima por vetem deme materiale.

Perplasja ka shkaktuar zhurme te madhe dhe panik tek banoret te cilet kane njoftuar edhe policine. Ne vendngjarje autoambulanca dhe policia.

S'KA KOMENTE