Aksident ne Fier, perplasen 2 makina

Aksident ne Fier, perplasen 2 makina

1341
SHPËRNDAJE

Aksident në hyrje te autostradës Lushnje – Fier në këtë.mëngjes në vëndin e quajtur “Safari” në Fier

2 automjete janë përplasur me njeri – tjetrin.

Janë dëmtuar pasagjerët, te cilet u derguan në urgjencen e spitalit e po marrin mjekimin. Janë jashtë rrezikut për jeten

Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe po zbardh shkaqet e ketij aksidenti

S'KA KOMENTE