Ballina Shqiperia ime Aksident ne Fier-Patos, perplasen dy makina , njera perfundon ne kanal

Aksident ne Fier-Patos, perplasen dy makina , njera perfundon ne kanal

Nje aksident ka ndodhur para pak minutash ne aksin rrugor Fier-Patos.
Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Portëz. Mësohet se në aksident janë përfshirë 2automjete

Si pasojë e aksidentit janë krijuar radhë të gjata të automjeteve në këtë aks rrugor.

Në vendngjarje ka shkuar policia për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti si dhe për të normalizuar trafikun e lëvizjes së mjeteve.