30-vjeçari nga Berati mbërrin në spital pa shenja jete

30-vjeçari nga Berati mbërrin në spital pa shenja jete

318
SHPËRNDAJE

Një 30 vjeçar nga qyteti i Beratit ka gjetur vdekjen mesnatën e mbrëmshme si pasojë e overdozës. Dorian Kovaçi është paraqitur në spitalin rajonal të beratit pa shenja jete, ndërsa shoku i tij që e solli në ambientet e urgjencës së Beratit u shpreh se prej disa orësh Doriani nuk po reagonte, ndërsa mendonte se mund të ishte në gjumë.Mesohet se bluzat e bardha u përpoqën ta rikthenin në jetë 30-vjeçarin por pa sukses. Pas marrjes së informacionit forcat e rendit shoqëruan në ambientet e komisariati shokun e 30-vjeçarit, ndërsa bënë dhe kontrollin e banesës ku dyshohej që dy të rinjtë kishin konsumuar  heroinë.

S'KA KOMENTE