Të shtëna me armë në një familje,dyshohet për viktima

Të shtëna me armë në një familje,dyshohet për viktima

802
SHPËRNDAJE

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Paskuqan, ku pas një konflikti në një familje, ka pasur të shtëna me armë.Paraprakisht dyshohet për 2 viktima.

Paraprakisht dyshohet se dhëndri ka vrarë vjehrrin dhe një person tjetër.

S'KA KOMENTE