Tragjike në Greqi, humb jetën gjatë punës 57-vjeçari shqiptar, ra nga një...

Tragjike në Greqi, humb jetën gjatë punës 57-vjeçari shqiptar, ra nga një makinë ndërtimi

3610
SHPËRNDAJE

Një 57-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht mëngjesin e së shtunës teksa punonte në një kompani në zonën e Diavatës, në perëndim të Selanikut.

Sipas informacioneve, 57-vjeçari shqiptar ka rënë nga një makinë ndërtimi, në një kompani me materiale të riciklueshme, pak pas orës 08:00 dhe në rrethana ende të paqarta. 

Rënia e 57-vjeçarit shqiptar ishte aq fatale sa vdekja e tij ishte e menjëhershme. Policia e Deltës po kryen hetimet paraprake për ngjarjen.

S'KA KOMENTE