Merr flakë një makinë në autostradën Vlorë-Fier

Merr flakë një makinë në autostradën Vlorë-Fier

346
SHPËRNDAJE

Një automjet  tip ‘Foristrad’ përfshire nga flakët në ecje, në autostradën Vlorë-Fier.

Ende nuk dihen arsyet e këtij shpërthimi. Automjeti është djegur plotësisht dhe pse ka mbërritur zjarr fiksja.

dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndije elektrike.

S'KA KOMENTE