Urbani i Unazës përplaset me motorin, plagoset një fëmijë

Urbani i Unazës përplaset me motorin, plagoset një fëmijë

53
SHPËRNDAJE

Një fëmijë ka mbetur i plagosur pas një aksidenti mëngjesin e sotëm mes urbanit të Unazës dhe një motori. 

Rreth orës 08:45, në rrugën “Ferit Xhajko”, shtetasi P. R., duke drejtuar autobusin e linjës së Unazës, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin H. Gj. 

Si pasojë është dëmtuar një i mitur 12 vjeç, (pasagjer në motomjet), i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

S'KA KOMENTE