Berisha flet për autorin që e goditi me grusht, thirrje Policisë: Lirojeni...

Berisha flet për autorin që e goditi me grusht, thirrje Policisë: Lirojeni fatkeqin!

378
SHPËRNDAJE

Ti themi policisë liroje fatkeqin. Liroje sepse është një mjeran, ka shitur veten,. Përpiqen sot ta lidhin…E vërteta e pamohueshme ta lidhin me pista që çojnë nga Turqia apo në ndonjë vend tjetër. Ka vetëm një autor, ky është Edi Rama. Mos shpërndani dokrra dhe përralla sepse autori i vërtetë është i ulur në Samit”, tha Berisha.

S'KA KOMENTE