Ballina Shqiperia ime Sherr mes dy vëllezërve ne Lushnje , perfundon ne spital njeri prej...

Sherr mes dy vëllezërve ne Lushnje , perfundon ne spital njeri prej tyre

Dy vëllezër nga fshati Cukas i Lushnjës me mbiemër Musai janë zënë me njëri-tjetrin, ku kanë përfunduar edhe në përdorimin e armës së zjarrit.

njëri nga vëllezërit 60 vjeç mbeti i plagosur në kokë dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Lushnjës, ku po i nënshtrohet një operacioni.

Nuk dihet ende motivi i sherrit mes dy vëllezërve, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje.