Ballina Shqiperia ime 39-vjeçari gjendet i pajetë në banesë nga familjarët

39-vjeçari gjendet i pajetë në banesë nga familjarët

Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Durrës. Sic njofton policia, dyshohet se 39-vjeçari është vetëvarur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Njoftimi i policise:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 09:10, në banesën e tij, në lagjen nr.7, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvarur, shtetasi D. Sh., 39 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.