Rama publikon foton me Clinton në Rinas: Me mikun e përjetshëm të...

Rama publikon foton me Clinton në Rinas: Me mikun e përjetshëm të kombit shqiptar!

85
SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama ndarë me ndjekësit në facebook foton nga pritja e ish presidentit amerikan Bill Clinton.

“Rinas – Me presidentin Bill Clinton, mikun e përjetshëm të kombit shqiptar, i cili sapo shkeli për herë të parë në Shqipëri🇦🇱🤝🇺🇸

*Jeni të mirëpritur të gjithë tek Kryeministria, sot në 18:30 për ceremoninë e mikpritjes së Presidentit Clinton dhe adresimin e tij për të gjithë shqiptarët” shkruan Rama.

S'KA KOMENTE